Aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Opolskiego

Serwis informacyjny Starostwa Powiatu Nyskiego

Wybierz język
Pałac w Goworowicach Herb gminy Kościół w Lipnikach
 • 26 03.2014

  Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413

  logo-zlota-ziemia.gif

  Zarząd Województwa Opolskiego na wniosek lokalnej grupy działania (LGD): Lokalna Grupa Działania „Złota Ziemia”, działającej na obszarze gmin: Grodków, Kamiennik, Pakosławice, Skoroszyce informuje o możliwości składania za jej pośrednictwem po raz ostatni wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

  Czytaj więcej
 • 25 03.2014

  Międzynarodowe Transgraniczne Targi Pracy

  caz_nysa.jpeg

  Już 28 marca w Hali Sportowej przy ulicy Świętego Piotra odbędą się MIĘDZYNARODOWE TRANSGRANICZNE TARGI PRACY. Blisko 40 wystawców będzie prowadziło rekrutacje do Austrii, Niemiec, Holandii i Norwegii.

  Czytaj więcej
 • 20 03.2014

  Zaproszenie do udziału w szkoleniach PIP

  caz_nysa.jpeg

  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza pracodawców do udziału w szkoleniach z udziałem inspektorów pracy OIP w Opolu, w ramach programu promocyjnego „Osiągaj sukces w zgodzie z przepisami prawa pracy. Zdobądź Dyplom PIP". Propozycja skierowana jest do pracodawców zatrudniających do 20 pracowników.

  Czytaj więcej
 • 18 03.2014

  Sesja Rady Gminy

  Herb gminy Kamiennik.jpeg

  Przewodniczący Rady Gminy Kamiennik informuje, że  dnia 27 marca  2014 r.  o  godz. 900  w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Kamienniku  odbędzie się  sesja  Rady Gminy.

  Czytaj więcej
WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco KANAŁ RSS